Služby

Goldbeck Prefabeton je součástí skupiny Goldbeck – evropského podnikatelského seskupení řízeného vlastníkem se sídlem v Německu. Naší filozofií je nabízet komplexní služby sahající od projekce přes výrobu, montáž, až po následnou péči a servis našim zákazníkům.

Technický a projekční návrh

Disponujeme vlastními architekty a projektanty, kteří našim klientům vypracují kompletní dokumentaci ke stavebnímu povolení nebo prováděcí dokumentaci. K našim službám patří rovněž úpravy stávající projektové dokumentace v souladu s konstrukčními zásadami našich stavebních systémů.

V rámci našich služeb zajistíme nezbytné kroky k přípravě pozemku a zahájení stavby.

Výroba nosné konstrukce Skeletsystem

Disponujeme přibližně tisícovkou zaměstnanců ve dvou vlastních závodech. Nosné konstrukce Skeletsystem sami projektujeme, konstruujeme a také vyrábíme. Právě díky tomu dokonale známe jejich vlastnosti a nad veškerými montovanými prvky tak máme 100% kontrolu.

Doprava a montáž

Časová úspora a bezproblémové plnění dohodnutých termínů, které patří k jedněm z nejvýraznějších benefitů Skeletsystemu Goldbeck, jsou možné i díky vlastní dopravě a montáži skeletu. Propracovaná logistika a vlastní autojeřáby nám umožňují časovat dodávky v režimu Just in Time, neboli „ve správný čas na správném místě”. Naše vyškolené montážní týmy jsou zárukou profesionálního provedení práce. Přímo na stavbě mohou operativně řešit veškeré požadavky klienta a okamžitě odstraňovat případné problémy.

Provedení hrubé stavby včetně oken a střechy

Goldbeck je vaším spolehlivým partnerem od projektu až po montáž, ručí za kvalitu konstrukce a kromě samotného Skeletsystemu nabízí i provedení do kompletní hrubé stavby včetně oken, střechy a fasády. Kontaktujte nás a zeptejte se na podrobnosti o našich službách.

Jak probíhá spolupráce s námi

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.