Nemovitost jako investice

Přemýšlíte o investici do nemovitostí? Pak patříte do stále větší skupiny lidí, kteří ji považují za atraktivní možnost zisku nebo za formu zajištění do budoucnosti. Situace na trhu s realitami je navíc v Česku – a především v Praze – pro investory extrémně příznivá. Praha se, pokud jde o pořizování nového bydlení, řadí mezi nejdražší adresy Evropy, z hlavních měst unie jsou dražší pouze Londýn, Paříž a Brusel. Podle údajů nedávno zveřejněných Eurostatem by průměrný Pražan musel na nový byt 3+1 šetřit 11,5 roku. Pro srovnání, ve Vídni je to necelých deset let, v Bratislavě devět let a ve Varšavě necelých šest a půl roku. Na druhotném trhu – tedy ne přímo od developerů – se navíc podle některých údajů byty prodávají až o 40 % dráž. V červenci letošního roku bylo v Praze dostupných 4650 bytů, téměř o 2,5 tisíce méně, než o rok dříve.

Proč investovat právě se Skeletsystemem?

Pro jakýkoli účel

 Skeletová konstrukce je pouze po obvodu a nezasahuje do vnitřních prostor. Umožňuje tak maximálně variabilní řešení vnitřního prostoru v porovnání se stěnovými podpěrnými konstrukcemi.

Méně pracovní síly

 Stavba s použitím Skeletsystemu je výrazně méně náročná na pracovní sílu. Dílce jsou předem vyrobené na míru a našim pracovníkům je stačí na místě stavby pouze smontovat.

Rychlost stavby

 Výstavba hrubé stavby s pomocí Skeletsystemu včetně základové desky zabere max. 1 až 2 týdny. Nahrazuje totiž mokré procesy na stavbě a eliminuje tak možnost promáčení budovy.

Práce v jakémkoli počasí

 Hrubou stavbu lze provádět v jakýchkoli klimatických podmínkách, nevadí déšť ani mráz. Termíny dokončení tak nemůže nic ohrozit.

Výhody tovární výroby

 Továrně vyráběné finalizované prvky nevyžadují realizaci stavebních úprav na stavbě a zajišťují zvýšenou životnost a bezúdržbovost v průběhu užívání objektu.

Nižší náklady na energie

 Skeletové konstrukce jsou vhodné pro celou řadu staveb včetně těch, které vyhovují nízkoenergetickým nebo pasivním standardům.