Stavba

Jak vzniká stavba s využitím Skeletsystemu?

Skeletsystem Goldbeck představuje moderní proces hrubé stavby rodinných a bytových domů. Tvoří pevnou kostru z prefabrikovaných bloků založenou na monolitických patkách se základovou deskou a stropy z dutinových dílců Spiroll. Firma Goldbeck je připravena být Vaším partnerem po celou dobu stavby. Váš vysněný dům vyprojektujeme, zařídíme přípravu pozemku, vyrobíme potřebné díly a provedeme samotnou stavbu.

Skeletsystem vyniká mimo jiné rychlou realizací. Minimalizuje zemní práce i tzv. mokré procesy a jeho konstrukce včetně vyzdívky tak může na Vašem pozemku stát už během několika dnů od zahájení stavby. Projděte si s námi stavbu Skeletsystemu krok za krokem, podívejte se na videa a přesvědčte se, jak rychle a kvalitně vzniká Skeletsystem.

Samotné stavbě předchází vyřízení dokumentace ke stavebnímu povolení nebo prováděcí dokumentace. Už v tomto kroku se rádi staneme Vaším spolehlivým partnerem: Potřebnou dokumentaci Vám mohou vypracovat naši vlastní projektanti. Stejně tak Vám rádi upravíme stávající projektovou dokumentaci tak, aby splňovala konstrukční zásady stavby se Skeletsystemem.

Abychom se vyvarovali případným problémům především s nestabilním (např. poddolovaným) podložím, s jeho sesedavostí (u navážek nebo bývalých skládek) nebo s hladinou spodní vody, je nutné provést na pozemcích pro stavbu geologický průzkum. Také ten Vám dokážeme zajistit v rámci naší spolupráce.

Podívejte se na stavbu pomocí technologie Skeletsystem krok za krokem v našem videu.