F_144-1_Op

Celková podlažní plocha Celkový obestavěný prostor Zastavěná plocha Dispozice
Nechte se od nás
kontaktovat ZDARMA! MÁM ZÁJEM

Občanské stavby
Stavba s využitím Skeletsystemu je výrazně rychlejší než klasické postupy mokrými procesy. V budoucnu ji lze také snadno rozšiřovat a upravovat její vnitřní dispozici. Tyto vlastnosti předurčují Skeletsystem pro konstrukce občanských staveb jako jsou školky, školy, nemocnice, domy pro seniory apod.

Společnost se v případě Skeletsystemu nemusí přizpůsobovat stavbě, ale stavbu lze snadno přizpůsobit potřebám společnosti. Školní budovy jsou tak připraveny na rozšíření o nové třídy, nemocnici lze bez výraznějších stavebních zásahů přestavět na pečovatelský dům apod.

Velké prostory s volnou dispozicí využívají autosalony, obchody, výrobní haly nebo dílny. S výstavbou podobných objektů máme řadu zkušeností a víme, že stavba s využitím Skeletsystemu Goldbeck se svému investorovi vyplatí hned několikrát – díky rychlosti, komplexnosti našich služeb, zázemí tradiční firmy nebo kvalitě a spolehlivosti tovární výroby.

Prohlédněte si architektonické studie nebo realizace vybraných objektů a neváhejte nás kontaktovat. Váš záměr můžeme probrat a okamžitě začít s jeho řešením.

Bytové a řadové domy
Rodinný dům by měl být kvalitní, poskytovat bezpečí a dostatek prostoru tak, aby neomezoval své obyvatele. Skeletsystem Goldbeck je spolehlivý a jednoduchý základ pro řadu konstrukcí rodinných domů — přízemní, patrové, tvaru L nebo T. Má volnou vnitřní dispozici a tvoří ideální základ pro fantazii každého, kdo o vlastním rodinném domě přemýšlí.

Detaily o možných typech nosných konstrukcích najdete v sekci Skeletsystem. V refrencích naleznete příběhy realizovaných domů a jejich stavitelů.

Po celou dobu stavby budeme Vašimi jedinými partnery, a to od projednání vašeho záměru až po předání hotové konstrukce. Vedle samotného Skeletsystemu nabízíme i další služby jako například provedení do hrubé stavby.

Pokud si chcete projít konkrétní konstrukční varianty Skeletsystemu, architektonické studie naleznete zde. Nebo se na nás obraťte přímo přes uvedené kontakty.

Rodinné domy
Skeletsystem je velmi variabilní konstrukce, která představuje vhodné řešení jak pro samostatně stojící a řadové rodinné domy, tak pro bytové domy až do výšky čtyř pater. Konstrukční soustava Skeletsystem otevírá díky své volné dispozici nové možnosti pro architektonické a funkční řešení objektů – ať už viladomů, bytových domů nebo řadové zástavby. Systém navíc umožňuje snadné rozšíření do boku a do výšky pomocí připravených konstrukčních prvků.

Díky systému složenému z prefabrikovaných betonových dílců je možné hrubou stavbu postavit výrazně rychleji, s menším rozsahem zemních prací a méně zásahy do okolí než u klasické stavby. Tovární výroba rovněž zajišťuje preciznost a odolnost našich konstrukcí. Konstrukce Skeletsystem je vhodná i pro stavbu nízkoenergetických a pasivních domů.

Ke každému investorovi přistupujeme individuálně a společně s ním hledáme nejvhodnější řešení pro jeho záměr. Pokud je Vaším záměrem development bytových domů, věříme, že pro vás vytvoříme nabídku, které budou jiná řešení jen těžko konkurovat.

Zaujal vás Skeletsystem a rádi byste získali více informací? Prohlédněte si architektonické studie a již realizované projekty, nebo nás rovnou kontaktujte a sjednejte si osobní schůzku.

Novinky
Vítejte v sekci Novinky! Tato sekce představuje nejnovější tvorbu z naší vlastní architektonické dílny. SKELETSYSTEM GOLDBECK je řešení, které neomezuje Vaše představy o uspořádání vnitřní dispozice domu.

Připravujeme